Walkmaxxi kaarja tallaga jalatsite eelised

Meie Walkmaxx®-is teame, kui tähtsat rolli mängivad meie igapäevaelus jalatsid. Kui õiged jalatsid parandavad automaatselt meie tuju ja sisemist enesekindlust, siis ebasobivad jalanõud sümboliseerivad valu, ebamugavust ja võivad põhjustada isegi jalgade deformatsioone.

Tänu uuenduslikule tehnoloogiale pakume uhkusega ainulaadse disainiga, kvaliteetmaterjalidest valmistatud tooteid. Pöörates tähelepanu igale detailile, kanname hoolt, et Walkmaxxi tooted oleksid nii tervislikud kui ka mugavad, leevendades mitmeid probleeme.

Walkmaxxi erinevus

Ebasobivate jalatsite kandmine kõval pinnal tekitab kandades ja pöiavõlvis pinget ja võib põhjustada valu. Walkmaxxi jalatsite kaarjas tald aitab vähendada jalgadele tekkivat survet.

Vaata parempoolsel pildil, millised on erinevused tavaliste ja Walkmaxxi kingade vahel.

  • Punane värv tähistab tugevat survet

Kuna kõige suuremat koormust kandvad päka osad on seotud selliste probleemidega nagu haavandid, on Walkmaxxi jalatsite kandmisest tulenev surve vähenemine jalgade üldtervise seisukohast väga oluline. Jalatsid on funktsionaalsed: erinevalt tavalistest kingadest panevad need lihased kõndimise ajal tööle ja parandavad vereringet.

Suur surve

Tavaline lame tald

Väike surve

Walkmaxxi kaarjas tald

Kuidas Walkmaxxi kaarjas tald töötab?

Kaarjas tald jaotab keharaskuse ja põlvedele, kandadele, alaseljale avalduva surve ühtlaselt, ennetades valu ning tagades õige kõndimisasendi ja kehahoiu. Jalatsid imiteerivad paljajalu kõndimist, jäljendades päka loomulikku rulluvat liikumist, edendades tervislikumat kõndimist ja takistades deformatsioonide tekkimist.

Kaardus tald aitab lihased tööle panna, leevendab liigeste koormust ja parandab rühti. Jaotades keharaskuse ühtlaselt, tekitab see paljajalu kõndimise tunde ja aitab ennetada jalgade deformatsioone ja valu

  • 1 Vähendavad alaseljavalu
  • 2 Toniseerivad lihaseid
  • 3 Vähendavad survet põlvedele
  • 4 Vähendavad raskustunnet jalgades
  • 5 Leevendavad jalgade paistetust
1 2 3 4 5