Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Aurupesur ja triikimissüsteem 19in1 Rovus

Photo
Video
Rovus 19in1 aurupesur ja triikimissüsteem on võimas ja multiotstarbeline auruseade reguleeritava võimsusega auruga puhastamiseks, mis pakub üht kõige hügieenilisemat ja keskkonnasõbralikumat võimalust puhastada palju erinevaid pindu ilma puhastusvahendite abita.
Aurupesur ja triikimissüsteem 19in1 Rovus
249,99 €
Teie valik
Helista meile: 6 511 085
Laoseis: 1
Kohe laos saadaval. Tarnime 1 nädala jooksul.
 • Kiirvaade
 • Detailid
 • Lisainformatsioon
 • Tehnilised täpsustused
 • Kauba saadavus kauplustes
Kiirvaade
Rovus 19in1 aurupesur ja triikimissüsteem on võimas ja multiotstarbeline auruseade reguleeritava võimsusega auruga puhastamiseks, mis pakub üht kõige hügieenilisemat ja keskkonnasõbralikumat võimalust puhastada palju erinevaid pindu ilma puhastusvahendite abita.
Vaata lähemalt
Detailid

Tegu on kergekaalulise ja kompaktse uuendusliku puhastamise ning triikimise komplektiga, millel on palju mitmekülgseid aurutamise lisaseadmeid ja tarvikuid.

Ergonoomiline korpus on uskumatult kasutajasõbralik, samal ajal kui korpusesse sisseehitatud rattad ja ergonoomilised käepidemed annavad seadmele suurepärase manööverdusvõime, parandades sellega üldist puhastusvõimet ja pakkudes parimaid tulemusi igal pool teie kodus.

Vaid puhta auru jõud annab talle erakordse puhastusvõime ning selleks ei kulu midagi muud kui lihtsalt vett. Lisaks paljudele funktsioonidele, suudab see hämmastav toode puhastada kõiki pindu.

Tugev aururõhk teeb Rovus 19in1 aurupesur ja triikimissüsteemi väga võimsaks puhastajaks.

Püsiva  mustuse saab nüüd kerge vaevaga ja nühkimata eemaldada. Auru intensiivsust saab muuta vastavalt pinnale ja mustusele aururegulaatori nupu abil. Korduvtäidetav veepaak võimaldab tõrgeteta ja katkematu puhastamise. Käepide - aurupüstol on kaitstud turvalukuga, mis pakub usaldusväärset kaitset lastepoolse väärkasutuse eest ja tagab seadme turvalise kasutamise. Toru koosneb kolmest pikendatavast osast ja võimaldab valida vajaliku pikkuse. Te ei pea enam kõrgetele kohtadele ligipääsemiseks vigastustega riskides redelit või tooli kasutama.

Rovus 19in1 aurupesur ja triikimissüsteemil on tarvikute panipaik ja käepideme parkrežiim, mis teeb selle kasutamise väga mugavaks. Hoolikas puhastamine koos kvaliteetse põrandakattega tagab teile laitmatult puhta kodu.

 • Parkett ja laminaatparkett

 • Plaat

 • Vaibad ja vaipkatted

 • Aknad ja klaasid

 • Auto

 • Vannituba

 • Riiete triikimine ja puhastamine

 • Mööbli puhastamine

Universaalsed tarvikud teevad kahhelplaadid, krohvitud pinnad, pliidirauad, aga ka väikesed praod  pimestavalt puhtaks.

Põrandamopp, mis suudab puhastada peaaegu kõik pinnad, tagab silmapaistva ergonoomika ja laitmatud puhastamise tulemused. Vahetatava puhastuslapi innovatiivne tehnoloogia tagab täieliku mugavuse.

Rovus 19in1 aurupesur ja triikimissüsteem sisaldab ka tipptasemel aurutriikrauda, mis teeb triikimise kaks korda kiiremaks. See on väga tõhus voltide ja kortsude eemaldaja ning ta muudab triikimise kiireks ja lihtsaks.

 • Multifunktsionaalse aurupuhasti võimast suruauru jätkub kodu igale ruumile ja pinnale
 • Aurutriikraud saab ilma vaevata professionaalselt hakkama kõikide materjalidega (puuvillast siidini) 
 • Hämmastav mitmekülgsus 19 tarvikuga; puhastab põrandad, tapab mikroobid, kaotab kortsud ja teeb palju muud
 • Ergonoomilisel korpusel on portatiivsed rattad; pikendatud juhe; kerge kokku panna ja ainulaadsed otsikud 
 • 1500-vatine võimsus tagab ilma kemikaalideta süvapuhastuse, desinfitseerimise ja hügieenilise puhtuse; Suurepärane abiline lemmikloomade omanikele, allergikutele ja aitab lutikatega võidelda
 • Tarvikud saavad kiire ning usaldusväärse aurulahenduse abil hakkama kõigi töödega – nii seinte ja vaipade, riiete ja autoga
Lisainformatsioon

Komplekti kuulub:

Aurupuhastaja töötab kuumutatud madala niiskusega auru abil, mis väljub läbi teie valitud tarviku, mis on kergelt seadme ja käepideme külge kinnitatav. Puhastaja osa koosneb:

1.      Boiler

2.      Aurupüstol  & voolik

3.      Aurumopp koos 1 pestava puhastuslapiga

4.      Käsiaurutaja

5.      Aurutriikraud

6.      Lisatarvikud (käsiaurutajale)

 • Detailse puhastamise pihusti
 • joapihusti
 • 4 harja: 2 plastikust (väike ja suurem) ja 2 traatharja (väike ja suurem)
 • 2 in 1 akna otsik: saab kasutada koos puhastuslapiga või kaabitsa kinnitusega, sobib ideaalselt akende, peeglite ja muude siledate pindade puhastamiseks
 • 1 pestav puhastuslapp

7.      3 pikendustoru

8.      Mõõtenõu ja lehter

1.      Boiler

Boiler teeb puhastamise väga lihtsaks ja mugavaks, sest asub integreeritud paagi, märgutuledega jaratastega varustatud korpuses. Ta on kergekaaluline ja peidab endas kergesti kättesaadavaid ja mugavalt hoiustatavaid käsiaurutaja lisatarvikuid. Rovus 19in1 aurupesur ja triikimissüsteemi kuum ja kuiv aur tagab jõupingutusteta parima puhastuse tulemuse. Boileri paagi kaas on käepäraseks disainitud, seetõttu on selle avamine ja uuesti veega täitmine väga lihtne.

2.      Käepide & voolik:

Käepide - aurupüstol  võimaldab teil eri tarvikute abil auruvoogu kontrollida. Saate selle ühendada käsiaurutajaga või pikendatavate  torudega põranda puhastmise tarbeks. Sobib suurepäraselt kangaste, riiete, mööbli, kitsaste paikade ja palju muu jaoks. Varustatud turvalukuga, mis kaitseb lastepoolse väärkasutuse eest. Lisaadapter võimaldab teil ühendada aurupüstolit või pikendustoru. Iga tarvik on mugavalt ja vaevata ühendatav.

3.      Aurumopp:

Mopi küljes oleva kinniti abil saab selle muuta imeliseks aurupühkijaks. Komplektis olev pestav puhastuslapp saab ideaalselt hakkama rasva, mustuse, jäätmete ja põrandate, seinte, kahhelkivide ning teiste kõvade pindade puhastamisega. Puhastuslappi saab lihtsalt kinnitada ning see püsib kindlalt paigal. Selle kangas on superimav, ta püüab kogu mustuse ning niiskuse endasse, muutes teie põrandad kiiresti puhtaks ja kuivaks. Mopi allosas on ka harjastega äär püsivama mustuse eemaldamiseks.

4.       Käsiaurutaja

Võimaldab teil puhastada valitud kohti köögis, vannitoas, elutoas, garaažis ning mujal sise- ja välitingimustes. Puhastab aknad, vaibad-põrandakatted, polstrid, autod ja eemaldab kõva rasvakihi, mustuse ja tahma.

5.    Aurutriikraud saab oma 800W võimsusega kiirelt ja lihtsalt kortsudest jagu. Erinevalt teistest tagab kvaliteetne keraamiline tald talle ületamatu libisemise ja kriimustuskindluse siledamaks triikimiseks.

Vaod triikraua tallal võimaldavad aurule võrdse jaotuse ja suure leviala. Teflonkattega tald aitab tal vaevata libiseda üle mistahes kanga - särkidest laudlinadeni. Tema temperatuuri regulatsioon kohaneb paljude kangatüüpide ja materjalidega, alates õrnast pesust puuvilla ja villani. Triikraua käepidel oleva lülitiga juhitav võimas aur seljatab ka kangekaelsemad kortsud.

6.      Lisatarvikud (käsiaurutajale)

a.    Detailse puhastamise pihusti ühendatuna adapteriga on mõeldud väga kontsentreeritud aurutamiseks. Puhastab määrdunud krohvitud pinnad, valamute ümbruse, vannid, kraanid, dušid, kõik praod, servad ja nurgad. Pääseb ligi auto istmevahedesse, ilukilpide soontesse ja igale poole mujale.

b.    Joapihusti saab panna detailse puhastamise pihusti külge pesemaks lahti mustust ja tahma raskesti ligipääsetavatest piirkondadest - nurkadest, ühenduskohtadest, WC ümbert ja muudest ebamugavate nurkadega kohtadest. 

c.    4 harja: 2 plastikust (väike ja suurem) ja 2 traatharja (väike ja suurem)

Plastist harjadele on loodud ainuomane kuju, mis sobib ideaalselt õrnaks, kuid efektiivseks plekkide eemaldamiseks vaipadelt, riietelt, mööblilt ja raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Traatharjad sobivad ideaalselt raskemate, püsivamate ja rasvasemate plekkide intensiivsemaks puhastuseks nii sise- kui välitingimustes. Aurujoa abil puhastusjõu suurendamine tagab nendele harjadele parimad puhastustulemused.

d.    2 in 1 aknapihusti on mugavaks akende puhastamiseks mõeldud tarvik. Valida saab komplektis oleva puhastuslapi või kummist harja vahel akende, peeglite, duššikabiini, kahhelkivide ja teiste siledate veekindlate alade puhastamiseks.  

e.    1 pestav puhastuslapp sobib ideaalselt koos 2 in 1 akna otsikuga ohutuks akende, klaaside ja muude õrnad pindade auruga puhastamiseks ja pühkimiseks. Pesumasinas pestav.   

7.    3 pikendustoru:
Aitavad teil aurutiga pääseda nurgatagustesse ja kõrgemal asuvate kardinate, akende ja muude paikade juurde.

Mõõtenõu ja lehter:
Kaasasolev mõõtenõu ja lehter aitavad vältida segadust suuremahulise veepaagi täitmisel.

Tehnilised täpsustused
Lisainfo Tehnilised andmed:
Võimus: 1500W
Pinge: 220V-240V- 50Hz
Auru rõhk: max. 4 baari
Veepaagi maht: 1,4L
Auru kättesaadavus: max. 40min / paak
Soojenemise aeg: u. 10 min
Auru kulu: max. 40g / min
Kauba saadavus kauplustes
Selles tabelis näete te kaupade saadavust meie esinduskauplustes. Paljude toodete tellimisel võite te valida kohaletoimetamise Top Shop või Dormeo esinduskauplusesse. Selleks valige tellimuse vormistamisel filiaal, kuhu teil on mugavaim kaubale järele tulla. Juhul kui filiaali ei leidu nimekirjas, tähendab see, et kaupa ei ole hetkel võimalik kauplussesse tellimisega vormistada. Palume arvestada, et kaupade tarnimine meie esindusse võib võtta umbes 5 päeva.

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star