Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Elektriline riidekuivatusrest Rovus

Hetkel otsas
Photo
Video
Kuivatage oma riided kiiresti ja lihtsalt, sõltumata sellest, mis ilm väljas on. Elektrilise riidekuivatiga hoiate oma majas või korteris palju ruumi kokku. Ka teie elektriarved muutuvad väiksemaks pesumasinas pesu kuivatamise arvelt.
Elektriline riidekuivatusrest Rovus
129,00 €
Tasuta tarne
Teie valik
Saabub 1 kuu jooksul, broneerimiseks helista: 6 511 085
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade
Kuivatage oma riided kiiresti ja lihtsalt, sõltumata sellest, mis ilm väljas on. Elektrilise riidekuivatiga hoiate oma majas või korteris palju ruumi kokku. Ka teie elektriarved muutuvad väiksemaks pesumasinas pesu kuivatamise arvelt.
Vaata lähemalt
Detailid

Võitleme vaba ruumi eest!

Ükskõik, kui suur teie elamine ka ei oleks, alati on tunne, et ruumi on vähe, eks? Seda paned tähele just siis, kui paned oma märjad riided kuivama. Kui suvel on veel võimalik kuivatada pesu õues, siis teistel aastaaegadel peab seda tegema siseruumides. Siis võib kuivavat pesu leida igalt poolt -vannitoast, radiaatoritelt või köögis pesunööridel rippumas. Selle tulemusena niiskustase elamises tõuseb ja pesu kuivab aeglaselt. Selline vaatepilt mõjub häirivalt ning liigne niiskus võib põhjustada ka halva enesetunde ja seene teket.

Ära murra enam pead!

Kõikide kuivatamisega seotud probleemidele on nüüd leitud lahendus – Rovus elektriline riidekuivati. Kuivatage oma riided kiiresti ja lihtsalt! Riputage märjad esemed spetsiaalse soojendusega riidepuudele ja käivitage taimer. Kiiremaks kuivatamiseks asetage suuremad esemed, nagu käterätid ja kampsunid, kuivati ülemisele osale, ja väikesed, nagu sokid ja aluspesu, riputage alla. Samal ajal, kui riided kuivavad, soojeneb ka teie tuba täitudes mõnusa pesuvahendi aroomiga.

20 alumiiniumist riidepuud jaotavad temperatuuri ühtlaselt ja töötavad vertikaalse soojusjaotuse printsiibil. Riidekuivati soojeneb maksimaalse temperatuurini ja jääb püsima umbes 45°C juures.

Läbimõeldud ohutus

Rovus elektrilise pesukuivati loomisel mängis olulist rolli selle ohutus, sest seade töötab elektriga. Seepärast me varustasime pesukuivati taimeriga, millel on kaks režiimi - 2 ja 4 tundi. Te ei pea enam muretsema, kas seade on vooluvõrku ühendatud või mitte. See kindlustab teile rahu ja tagab ohutu kasutamise.

Tehnilised täpsustused
Lisainfo Sisseehitatud taimer, 2 režiimi: 2 ja 4 tundi
Toitejuhe
On/Off nupp (sees./välj.)
Automaatne väljalülitusfunktsioon

Tehnilised andmed:
Pinge: 220V-240V
Sagedus: 50 Hz
Võimsus: 200 W
Mõõdud Kokkupanduna: 71 x 8 x 108 cm Lahtiselt: 71 x 67 x 108 cm

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star