Keel
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Meist

OSA STUDIO MODERNAST

Walkmaxx on osa Studio Modernast, mis on juhtiv omnikanalite, mitme kaubamärkide ja otse tarbijatele mõeldud jaemüüja Kesk- ja Ida-Euroopas. Oma usaldusväärsete kaubamärkide ja kohalolekuga 23 turul jõuame enam kui 370 miljoni kliendini.

Kõigil meie kaubamärkidel on üks peamine missioon: Igapäevaelu ja heaolu parandamine.

Walkmaxx ei disaini mitte ainult jalatseid. See tekitab soovi liikuda, tekitab vabaduse tunded ja propageerib paremat elustiili, igal sammul.

MEIE VÄÄRTUSED

Walkmaxxi väärtused:

MUGAVUS iga meie väljatöötatud jalanõu olemuses,

LISATEAVE MEIE TEHNOLOOGIA KOHTA >

USALDUSVÄÄRSUS kvaliteedile ja eelistele,

UUENDUSLIKKUS mis väljendub uutes mugavuslahendustes, alates taldadest kuni pealmiste materjalideni,

JÄTKUSUUTLIKUS ehk lisame jalatsitesse jätkusuutlikke lahendusi ja materjale,

LOODUS kui meie planeet, keskendume jätkusuutlikusele ja teadlikule elule,

LIIKUMINE sest liikumine on energia ja energia on elu. Kõik meie jalatsid võimaldavad hõlpsamat ja kergemat liikumist, andes kasutajale enesekindlust.

Comfort Hub

MEIE KOLLEKTSIOONID

Meie jalatsid on jagatud kahte segmenti. Walkmaxx Original on Walkmaxxi alamliin, mis koosneb ümardatud tallaga ainumudelitest. Walkmaxx Trend on Walkmaxxi alamliin, mis hõlmab kõiki mudeleid, millel on tasane tald - see tähendab, et see pole ümardatud, kuid millel on erinev talla konstruktsioon, mis põhineb tasasel põhjal.

WALKMAXX ORIGINAL

Walkmaxx Original jalatseid isikupärastab heaolu, aeglane elu, mis on täis väärtuslikke hetki ja inimesi. Vabadustunne - liikumisvabadus, iseendaks olemine ja igast päevast parima saavutamine, nautides ülimat mugavust.

Comfort Hub

WALKMAXX TREND

Wakmaxx Trend jalatsid on seotud seiklustega. See on kombinatsioon põlisloodusest ja linnaelust, see on noor ja dünaamiline, kuid ei tee kunagi kompromisse mugavuse osas, nautides elu täiel rinnal.

Comfort Hub

MEIE MISSIOON

Kasvamine 2010. aastal ühe jalatsipaari ettevõttest kaubamärgiks, mille valikus on üle 50 mudeli ja kohalolek enam kui 20 turul, on tõestus selle kohta, et liigume õiges suunas. Jätkusuutlikumasse tulevikku liikudes on meie missiooniks kujundada mugavad jalatsid, mis sobivad kõige paremini sinu jalgadele ja meie planeedile.

  • WALKMAXX TUNNEB UHKUST 90% KASUTAJA RAHULOLU ÜLE.

  • KESKMINE WALKMAXXI KLIENT OMAB 3 PAARI WALKMAXXI JALATSEID.

  • WALKMAXX PAKUB SULLE ÜLIMAT MUGAVUST KÄIMISEL.