Keel
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

MEIE TEHNOLOOGIA

ELU NAUTIMISEKS VÄLJASPOOL MUGAVUSTSOONI PEAD ESMALT ASTUMA MUGAVATESSE JALATSITESSE.

Jalatsid on palju enamat kui osa meie garderoobist. Need hoiavad jalad soojas ja kaitstud karmide maastike eest. Mugavus on palju enamat kui lihtsalt tunne. Kui räägime Walkmaxxi jalatsitest, siis need pakuvad heaolu, vabaduse tunnet, need näevad ilusad välja ja lasevad tunda end paremini. See on enesekindlus igal sammul, igal päeval ja igal juhul.

Nii kõrge kandmismugavuse saavutamiseks pöördume oma tööstuse uusimate uuenduslike tehnoloogiate poole ja kasutame ainult parimaid materjale, mis tagavad parema jõudluse.

WALKMAXX ORIGINAL

Walkmaxxi kuulus ümardatud tald töötati välja Saksamaal kui uuenduslik tald, mis jäljendab loomulikku jala liikumist ja paljajalu kõndimist, parandades sellega ka mugavust. Meie missioon selle Walkmaxx Original loomisel oli tuua energiat inimeste igapäevaellu ja innustada neid paremini ja rohkem liikuma.

STRUKTUUR

 • VÄLISTALD

  Välistalda eristab libisemisvastane põhi, lai varbaosa ja suurepärane haarduvus. Need omadused ühendavad endas parema kehahoiaku ja lihaste aktiveerimise, hämmastava toe ja mugavuse. Ideaalne sobivus liikumiseks.

 • SISETALD

  Meie sisetald on disainitud kergena, energiasäästlikuna ja neelab lööke. Need tehnoloogilised omadused toovad kaasa kehakaalu ühtlase jaotuse, mida tunned paljajalu kõndides.

 • PEALMINE MATERJAL

  Kui oled jalatsi välimusega rahul, tunned end seda kandes mugavalt ja enesekindlalt. Walkmaxxi jalatsite ülemine osa on funktsionaalse ja esteetilise välimusega. Kergesti jalga libisev jalats ja klassikaline kaasaegne disain on füüsilise ja emotsionaalse heaolu võitev kombinatsioon.

WALKMAXX TREND

Walkmaxx lame tald on meie jalatsisarja hing, mis on loodud selleks, et tunda end vabana. See töötati välja selleks, et varustada sind kogu päeva mugavusega, olenemata sinu vajadustest - kogu päeva seismise, jalutuskäigu nautimise, töötamise või reisimise jaoks. Tahtsime, et tunneksid, nagu oleks kogu maailm sinu jalgade ees, suvalises suunas, kuhu minna soovid. Walkmaxx Trend abil tunned end mugavalt igal pool, kuhu sa ka ei läheks.

STRUKTUUR

 • VÄLISTALD

  Talla kujundamisel on stabiilsus võtmetähtsusega. Võid tugineda meie jalatsitele, et anda oma liikumisvõimele jõudu, tasakaalustada kogu keha ja mõjutada usaldust igal sammul.

 • SISETALD

  Kõrgekvaliteedilised sisetalla materjalid annavad silmapaistvaid tulemusi, muutes jalatsid kergeks, põrutuskindlaks ja pehmendavaks. Jalanõude kandmine muutub ülimalt pehmeks ja hellitavaks kogemuseks, mis muudab iga sammu kaalutuks ka kõige aktiivsematel päevadel.

 • PEALMINE MATERJAL

  Kaasaegsed jooned, sile viimistlus ja täiendav külgmine tugi tagavad, et meie jalatsid sobivad sulle nagu valatud. Armud kohe ära täiusliku mugavuse ja stiili segust ning meie kingade pakutavast toest. Kõiges, mida sulle teha meeldib.