Keel
Club 5 *
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Sinu ostukorvis ei ole tooteid

MEIE AJALUGU

IGA SAMM, MILLE ME KUNAGI ETTE VÕTSIME, JUHTISID MEID SIIA, KUS OLEME TÄNA. IGA SAMMUGA LIITUS MEIE TEEKONNAGA TULEVIKKU ROHKEM INIMESI.

Kuigi Walkmaxxi kaubamärk on üsna noor, on meie missioon pakkuda mugavust igal sammul läbi aastate ja jätkub ka edaspidi.

See, mis algas ühe jalatsi ettevõttest 2010. aastal, on nüüd saanud rahvusvaheliselt tuntud ja edukas liikumine, kus on üle miljoni rahuloleva kliendi.

2010

 

TUHANDE KILOMEETRI PIKKUNE TEEKOND ALGAB ÜHE JALATSIPAARIGA.

Toome turule esimese jalanõude mudeli - Walkmaxx Black. See on meie esimene samm brändi loomisel, mida varsti armastavad tuhanded.

2012

 

LIIKUMINE ALGAB.

Meie tootevalik hakkab laienema, võttes arvesse meie klientide vajadusi. Walkmaxxist koos üle 15 mudeliga on saamas tunnustatud funktsionaalsete ja mugavate jalatsite kaubamärk.

2015

 

MIDA ROHKEM, SEDA UHKEM.

Tootevaliku edasise laiendamisega pakume nüüd üle 50 mudeli.

2016

 

KLIENDID ON ESIKOHAL.

Töötame välja kolm tootesarja, et rahuldada klientide konkreetseid vajadusi ja leevendada jalgadega seotud probleeme. Arendame sarjad: Fit, Pure ja Comfort.

2017

 

LIIKUMISVABADUS.

Esitleme oma esimest kollektsiooni, mis keskendub ülimugavusele, mis edendab liikumisvabadust ja annab tulemuseks aktiivsema elustiili.

2019

 

STIILI LOOMINE.

Meie tänapäevase kujundusega Trend sari on oluline samm jalatsite moes.

2020

 

KÜMME AASTAT MUGAVUST.

Tähistame oma 10. aastapäeva muljetavaldavate numbritega - müüsime ligi 7 miljonit jalatsipaari enam kui 20 riigis.

2021

 

ASTU TULEVIKKU.

Tervitame uut jalatsisarja, millel on uus lame tald, mida eristab ülima mugavuse ja moeka disaini täiuslik kombinatsioon.

WALKMAXX ASTUB OLULISI SAMME EDASI.

Walkmaxxi tootevalikus tutvustame oma esimest jätkusuutlike jalatsite kollektsiooni - Walkmaxx Green. Negatiivse keskkonnajalajälje minimeerimisega tagab see, et meie kliendid saavad teha vastutustundlikke valikuid ja mängida oma rolli jätkusuutlikuma tuleviku loomisel. Meie disain põhineb hingavatel ja kergekaalulistel jalatsitel, mis on äärmiselt kohandatavad individuaalse jala kujuga ning näevad välja julged ja kaasaegsed.

Üks tark mees on öelnud, et kui me oleksime loodud ühe koha peale paigale, siis oleks meil jalgade asemel juured. Meie Walkmaxxis tahame lisada, et iga seiklus algab ainult ühest sammust. Me teeme kõik selleks, et see samm oleks eriti mugav.

  • WALKMAXX TUNNEB UHKUST 90% KASUTAJA RAHULOLU ÜLE.

  • KESKMINE WALKMAXXI KLIENT OMAB 3 PAARI WALKMAXXI JALATSEID.

  • WALKMAXX PAKUB SULLE ÜLIMAT MUGAVUST KÄIMISEL.