Sinu ostukorvis ei ole tooteid

Proovi

Vannitoavaip Coral Dormeo

Hetkel otsas
Photo
Video
-50%
Vannitoavaip Coral võimaldab teil astuda vannist luksuslikule pehmusele. See on mõeldud kõigile, kes soovivad pakkuda endale koduspaa kogemust.
Vannitoavaip Coral Dormeo

Tavahind 14,99 €


Erihind 7,49 €

Teie valik
Saabub 1 kuu jooksul, broneerimiseks helista: 6 511 085
  • Kiirvaade
  • Detailid
  • Tehnilised täpsustused
Kiirvaade
Vannitoavaip Coral võimaldab teil astuda vannist luksuslikule pehmusele. See on mõeldud kõigile, kes soovivad pakkuda endale koduspaa kogemust.
Vaata lähemalt
Detailid

Vannitoavaip Dormeo Coral võimaldab teil astuda vannist luksuslikule pehmusele.

See on mõeldud kõigile, kes soovivad pakkuda endale koduspaa kogemust. Vannitoa matt Dormeo Coral annab teie vannitoale oma 3D korallikujulise pealispinnaga mereranna hõngu ja täiustab selle kena välimust. See tekitab ahvatleva välimuse ja meeleolu, nagu astuksite mererannale. Selle 3D korallikujuline pealispind tagab rahustava ja masseeriva toime.

Vannitoa mati mugavuse suurendamiseks oleme lisanud mäluvahu kihi, mis pakub teie jalgadele luksuslikku tunnet ning tagab teile iga kord vannist välja astudes kuiva ja mugava jalgealuse.

Mäluvaht kohandub ideaalselt teie jalgade kujuga, pakkudes nii mugavust kui ka tuge ilma vastusurvet tekitamata.

Mäluvaht vormub teie jalgade kumeruste järgi. Vannitoa mati Dormeo Coral mäluvahust sisu reageerib asendile, temperatuurile ja kohandub optimaalselt, pakkudes mugavat, sooja ja pehmet tunnet teie jalgade all. Tolmulestasid tõrjuva matina tagab see värske ja puhta keskkonna.

Mõõtmed ja hooldus

Suur 50 x 70 cm lihtsa disainiga matt on elegantne ja sobib igasse vannituppa. Seda võib pesta masinas, mis tagab lihtsa hoolduse ja puhastamise.

Imava ja kiiresti kuivava fliismaterjaliga kaetud matt pakub teie jalgadele suurepärast pehmust, kui te end kuivatate ja eesolevaks päevaks valmistute.

Mati kattekangast on töödeldud süsteemiga CleanEffect®, mis pakub bakteri- ja tolmulestavastast kaitset ning tagab maksimaalse hügieeni ja värskuse.

Vannitoa matil Dormeo Coral on libisemisvastane aluskülg, mis sobib ideaalselt kõigile tasastele pindadele ja haardub kindlalt (kuiva) põrandaga, tagades teie ohutuse. Seda võib kasutada ka põrandaküttega pindadel.

Tehnilised täpsustused
Lisainfo KOOSTEMATERJALID:

Pealispind: 100% polüester (fliis)

Sisu: 100% viskoelastne polüuretaanvaht

Alumine kiht: 100% PVC

KOKKUTÕMBUVUS: 4%
Masinpestav 30°C
Mõõdud 50x70 cm

Kirjuta kommentaar 0 Ese(t)

Kuidas Sa hindad seda toodet? *

1 1 täht
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star